pondělí 30. dubna 2012

Oslosaurus Růženka

03. únor 2011 -porodní bolesti-
Tak už máme časopis doma-hurá!! Lenča jásá,bude oslík .Já trpím-musím dodělat deku na výstavu do Prahy.
Den č.1
Manžel není,jako každý den doma, tak jsem obsadila předsíň-na zem jsem nalepila střihovou přílohu,na to papír a jde se na to Usmívající se . Střih je da světě-přežil asi tři přelezení a piknik Lukáška (má jeden rok,tak radí a kontroluje Mrkající ) a pár pomocných čar od Leničky (ta bude mít 5,tak naštěstí už ví co obkreslovat Smějící se ) .
Lukášek usnul náhodou už v 8 hodin,tak jsme vybraly látky z patchworkového sysliště a vrhly se na to. Nejlepší stůl je podlaha,tak celý večer sedím,klečím a jinak se kroutím nad látkou,kde překresluji jednotlivé obr-díly. Tak ještě vystřihnout a hurá spát. Zatím nejhorší z celého šití je rozhejbat ztuhlá záda.
Vzít antibiotika a dobrou noc.
Den č.2
Celou noc jsem řešila co dovnitř-duté vlákno-kterého mám trošku,nebo polystyrenové mini kuličky-kterých mám plný sklep,garáž a ještě v ložnici vedle postele ? No uvidíme-nechám si klidně i poradit od zkušených hračko-šiček Nevinný
Ráno jsem v 6 vstala a hurá ke stroji.
9 hodin-děti nakrmený,rozdaný kapky do nosu -všichni jsme nemocný a doma,vitamíny a osel ušitej-tedy sešitý díly a nachystaný na otočení.
11 hodin-Lukášek v postýlce,Lenča si ořezává pastelky- holt budu vysávat,ale aspoň mám chvilku čas na sepsání toho..., no uvidíme co z toho vyleze-možná to nakonec i celé smáznu Nerozhodný . A zase jdem na osla. Jo napadlo mně nejdřív sešít díly k sobě a teprve potom naplnit a uzavřít-zkusím a uvidíme.
Tak a jdu vařit a šít-třeba nic nespálím Smějící se.
Pár akčních fotek :
já šicí
takto já šiju :-)
přišívání hohy
přišívání hohy
noha
našpendlená
Tak sice už je Růženka hotová,ale jelikož jsem použila na náplň polystyrenové kuličky,čeká ji operace Plačící .Vůbec jí nedrží hlava,tak dostane novou výplň.
Proto jsem musela nutně do  Ikei,kde mají fajn polštářky-tedy náplň do jejího tělíčka , a také jsem koupila kus látky na polštáře-musím přece ty kuličky někam dát Smějící se .
Už aby byla hotová ,ještě potřebuji rychle ušít jehelníček, obal na diář .... no však to znáte Mrkající

1 komentář:

Děkuji za komentář